Hakkımızda

Tekstil sektörünün çeşitli kademelerinde faaliyet gösteren Lavinya Gelinlik; geçmişinden aldığı güçlü mesleki birikimi ile 2009 senesinden bugüne gelinlik sektöründe yoluna devam etmektedir.

Gelinlik sektöründe Avrupa standartlarindaki kaliplarimiz, kullandiğimiz ürünlerin ve işçiliğimizin kalitesi; eğitimini almiş uzman ve donanimli personelimizin tecrübeleri ile harmanlanip ciddi ve planli çalişmalarin neticesinde" beyaz düşler ülkesindeki hayallerine kavuşmayi bekleyen prenseslerin" yardimcisi olmaktadir.

Tasarım çalışmalarını eğitimli ve kalifiye personellerimiz sağlamaktadır.Ürünlerinde üstün kalite ve geniş model yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerinin her eleştrisini dikkate alarak koşulsuz %100 memnuniyet oluşturmaya çalışarak sizleri dost olarak kazanmayı amaçlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin beğenisine göre tasarlanmış gelinlik ya da abiye elbiseleri ölçülerinize ve vücut özelliğinize uygun kalıp teknikleri kullanılarak en fazla üç prova ile mükemmel ve kusursuz modeller ortaya çıkarılmaktadır.

Lavinya Gelinlik ; Her gün değişen gelinlik modasına, özgün tasarımlarını ekleyerek ürettiği mükemmel gelinlik modelleriyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye ve mutlu etmeye devam edecektir.

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
+90 216 390 30 33
lavinya@lavinyagelinlik.com
+90 546 516 60 25
Batı Mah. 19 Mayıs Caddesi No:44 Pendik - İstanbul / TÜRKİYE